T-Mac wrócił jako Jastrząb

Niechlubne osiągnięcie Nets i Williamsa.

Tracy McGrady minionej nocy zadebiutował w barwach swojej nowej drużyny, Atlanty Hawks. Rzucający obrońca Jastrzębi pokazał się z bardzo dobrej strony w łatwo wygranej przez ekipę z Georgii potyczce z New Jersey Nets (106:70).

T-Mac w przeciągu 20 minut, zdobył 12 oczek i dwukrtonie zebrał piłkę z tablicy. Nękany podczas ostatnich sezonów kontuzjami kolan zawodnik, zaliczył również 50 % skuteczność z pola, udanie rzucając z wyskoku czy penetrując w strefę podkoszową Nets.

Hawks z łatwością rozerwali Sieci przez publicznością w Newark, fundując im najgorszą inaugurację sezonu na własnym parkiecie i w historii klubu! 17-punktowa przewaga (28-11) w otwierającej mecz kwarcie również przeszła do niechlubnych annałów Nets..Podczas meczu, w którym miejscowi nigdy nie prowadzili, swój niechlubny rekord wyrównał Deron Williams. Ex Jazz-man po raz pierwszy od swojego debiutanckiego sezonu (2005-6) zaliczył ledwie jedną asystę!!