T-Mac wrócił jako Jastrząb

Niechlubne osiągnięcie Nets i Williamsa.

Tracy McGrady minionej nocy zadebiutował w barwach swojej nowej drużyny, Atlanty Hawks. Rzucający obrońca Jastrzębi pokazał się z bardzo dobrej strony w łatwo wygranej przez ekipę z Georgii potyczce z New Jersey Nets (106:70).

T-Mac w przeciągu 20 minut, zdobył 12 oczek i dwukrtonie zebrał piłkę z tablicy. Nękany podczas ostatnich sezonów kontuzjami kolan zawodnik, zaliczył również 50 % skuteczność z pola, udanie rzucając z wyskoku czy penetrując w strefę podkoszową Nets.

Hawks z łatwością rozerwali Sieci przez publicznością w Newark, fundując im najgorszą inaugurację sezonu na własnym parkiecie i w historii klubu! 17-punktowa przewaga (28-11) w otwierającej mecz kwarcie również przeszła do niechlubnych annałów Nets..Podczas meczu, w którym miejscowi nigdy nie prowadzili, swój niechlubny rekord wyrównał Deron Williams. Ex Jazz-man po raz pierwszy od swojego debiutanckiego sezonu (2005-6) zaliczył ledwie jedną asystę!!

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *