Evan Turner: Sixers mogą mieć rekord 42-24

Od momentu kiedy drużynę przejął Doug Collins Philadelphia 76ers są w trendzie wzrostowym. Drugi numer zeszłorocznego draftu – Evan Turner – uważa, że ten progres będzie jeszcze bardziej widoczny w tym sezonie.

W wywiadzie dla Dei Lynam ze stacji Comcast Sportsnet Turner zdobył się na dość odważną deklarację wedle której Sixers będą w stanie wygrać nawet 42 mecze w skróconym sezonie.

We can be like 42-24 or something close. I think we will definitely have a winning percentage above .500, most definitely. We are just going to keep competing and take one game at a time.

Z pewnością 76ers mają jedną z najbardziej wyrównanych ekip na Wschodzie z bardzo mocną ławką rezerwowych. Na ich plus działa też postać nowego właściciela i CEO Adama Arona który jest bardzo nastawiony na interakcję z fanami. Mimo wszystko skończenie sezonu aż 18 meczów ponad poziomi 50% wygranych to chyba jednak przesada…

Pierwszy mecz Sixers rozegrają już za 3 dni. Zmierzą się na wyjeździe z Portland Trail Blazers.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *