‚Staszek Nowak’ w drodze do Madison Square Garden

New York Knicks logoPo bardzo mocnym uderzeniu przy osobie Tysona Chandlera, a następnie zwolnieniu Chauncey’a Billupsa, nowojorscy Knicks nie przestają zadziwiać. Najpierw zatrudnili Mike’a Bibby’ego, który w pierwszym meczu przedsezonowym zaskoczył tylko celnym rzutem za trzy punkty na koniec IIIkw.. Następnie zaangażowali Woody’ego Josha Harrellsona i rzucili się (wyprzedzając Lakers i Heat) na Barona „bolące plecy” Davisa.

Dziś jednak wg doniesień Yahoo parafują umowę z kimś na miarę Brianów Cardinala czy Scalabrine’a.

Ex gracz Spurs, Mavericks, Clippers i Rockets, którego najmocniejszą bronią są rzuty za trzy punkty i chyba tylko na to może liczyć coach D. , parafuje jednoroczną umowę z teamem z MSG.

Novak ma 27lat , mierzy 208cm i waży 109kg. Do NBA trafił w drafcie 2006 roku, jako drugorundowy pick (32) do Rockets.

Steve zasłynął z dwóch game winnerów w historii ligi. Pierwszy z nich miał miejsce w 13. lutego 2008 roku – był to jego jedyny kosz w meczu – odprawiając w kwitkiem Sacramento Kings (89:87) i wydłużając serię Rockets do 22. zwycięstw.

Drugiego zwycięskiego kosza zdobył w 2009 roku (15. marzec) wygrywając dla Clippers mecz z N.J. Nets (109:107).

W NBA rozgrał 225 ( w tym 4 w play off) spotkań w których notował średnie 4pkt i 1zb.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. FlashCB pisze:

    A w sobotę na NBA TV podawali, że przedłużył umowę ze Spurs…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *