Mecz wieczoru – Shaq łamie kosza!

7 luty 1993 roku. Wielki pretendent do tytułu i późniejszy finalista ligi Phoenix Suns gości w America West Arena, Orlando Magic. Magia ma w swoim składzie potężnego debiutanta Shaquille’a O’Neala, który zdąży pokazać się w Meczu Gwiazd NBA.

Naprzeciwko niego gra min. majowy MVP ligi – Charles Barkley – który notuje najlepszy w karierze sezon i ma wielką chrapkę na swój pierwszy pierścień. W tym prezentowanym meczu zwróćcie jednak uwagę na innego, ciekawego gracza – Richarda Dumasa – który za parę lat od tej w/w daty, pojawi się w Polsce i klubie z Pruszkowa. Chuckowi i Richowi pomagają jeszcze takie sławy Arizony jak Dan Majerle oraz Kevin Johnson. Z kolei wokół Shaqa dopiero buduje się drużynę, a innymi centralnymi postaciami są Nick Anderson czy Scott Skiles. Zapraszamy na ciekawe widowisko i Shaq-show;-)

Boxscore

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. klin napisał(a):

    cos nie smiga juz filmik :(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *