Davis w Knicks

Autor: Bartek

Baron Davis kilka lat temu był jedną z większych gwiazd ligi, grając dla Warriors i Hornets. Teraz 32-latka, głównie ze względu na uraz pleców, zwolnili  Cleveland Cavaliers. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami znalazł on jednak szybko nowy dom.

Na jego usługi, zgodnie z doniesieniami z ostatnich dni, zdecydowali się New York Knicks. Obecnie zawodnik zmaga się z urazem pleców, ale po powrocie – rehabilitacja ma zająć nawet 8.tygodni – może być nawet pierwszym rozgrywającym nowojorczyków i wartościowym uzupełnieniem składu trenera Mike’a D’Antoni.

Kontrakt zostanie prawdopodobnie podpisany, według raportów serwisu ESPN, jeszcze w niedzielę czasu amerykańskiego. Sporządzony będzie na zasadzie pozyskania wolnego agenta. Baron Davis otrzyma za rok gry 2,5 mln dolarów za jeden sezon gry.

„B-Diddy” jest bardzo dobrym koszykarzem, ale wciąż potrzebuje dużo gry z piłką. Jak dopasuje się do podobnych Amar’e Stoudemire’a i Carmelo Anthony’ego? Ciekawe też jak wypadnie mu rywalizacja z innym weteranem, Mikem Bibby??

2 komentarze

  1. KenyonMartin4 napisał(a):

    Bibby jest już strasznie słabiutki, także jak Byron w formie posadzi Mike’a na ławce

  2. Gold napisał(a):

    hmm, w końcu porządny rozgrywający w NYK ale kto im pozwoli grać trzema piłkami? ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *