Bosh pracuje nad rzutem z dystansu

Tego mimo wszystko się nie spodziewałem. Chris Bosh był często krytykowany za granie dalej od kosza. Jednocześnie sam wyraził deklarację, że musi i chce dostawać piłkę częściej w pomalowanym by być efektywnym dla swojej drużyny. Tymczasem, jak ujawnił Eric Spoelstra, w preseason dużo pracował nad swoim rzutem za 3 punkty…

He’s been working on that all summer. To be able to make the open – wide open – trail three, that’s certainly working for him. He’s already been very diligent on working on his shot, just to extend it another foot.

Oczywiście nie należy się spodziewać, że Bosh nagle zacznie grać podobnie do Nowitzki’ego, ale mimo wszystko to nie jest moim zdaniem informacja, która ucieszy fanów Heat. Biorąc pod uwagę że środkowi Miami raczej nie stanowią dużego zagrożenia pod atakowaną obręczą to ciężar gry zacznie przesuwać się jeszcze dalej od kosza.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

4 komentarze

 1. bargnani7 napisał(a):

  Hmmm po takiej ostrej pakerni trenował za 3? :d

 2. ess13 napisał(a):

  Najpierw siłownia, a później za 3… to wszystko wyjaśnia… Bosh nie mógł dorzucić dlatego poszedł na siłkę i wszyscy myślą, że będzie Centrem a tu zaskoczy wszystkich i zagra obwodowego PF’a !!!

  Oby tylko nie upierniczył nóg przy kolanach i nie chciał być PG…

 3. Kobas(Fan Detroit) napisał(a):

  Może Bosh się za dużo Manute Bola naoglądał:D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *