Carl Landry zostaje „Szerszeniem”

Bardzo dobre wiadomości napłynęły z Nowego Orleanu. Były silny skrzydłowy Sacramento Kings, który został wymieniony podczas zeszłego trade deadline do New Orleans Hornets przedłużył swój kontrakt z „Szerszeniami”.

Chris Paul został jak już wiemy wymieniony do Los Angeles Clippers za Erica Gordona, Chrisa Kamana, Aminu oraz pick w pierwszej rundzie tegorocznego nadchodzącego draftu. New Orleans Hornets zakończyli więc już sprawę z Chrisem Paulem i czas już najwyższy wzmacniać się na nowy sezon. Dlatego właśnie w zespole został Marco Belinelli, który będzie bardzo potrzebny z ławki za Gordona.

Dokładnie wczoraj pojawiła się plotka, w której wyczytałem, że New Orleans Hornets prowadzi zaawansowane rozmowy przedłużenia kontraktu z Carlem Landry’m oraz Jasonem Smithem. Tak więc pozycja silnego skrzydłowego, która aktualnie wyglądała jak czarna dziura została załatana 28-letnim graczem. Po odejściu Davida Westa Hornets aktualnie nie mieli nikogo na tej pozycji.

Pojawiają się kolejne plotki według których Jason Smith prawdopodobnie również zostanie „Szerszeniem” i wzmocni jeszcze bardziej  strefę podkoszową drużyny z Luizjany.

Carl Landry w 23 meczach gdzie na parkiecie spędzał 26 minut zaliczał średnio 12 punktów oraz 4 zbiórki. Carl jednak nie podczas sezonu regularnego był tak potrzebny zespole z Nowego Orleanu, ale w fazie Play-Offs, gdzie z gry wypadł David West. To właśnie Landry grał w pierwszej piątce i podczas 35 minutowej gry zdobywał średnio 16 punktów oraz 5 zbiórek na mecz.

To zdecydowanie nie koniec wielkich zmian w Nowym Orleanie, zdecydowanie o „Szerszeniach” jeszcze usłyszymy!

1 Odpowiedź

  1. ajk napisał(a):

    C’MON HORNETS !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *