Celtics polują na Evansa

Ograniczeni do szukania graczy na kontrakt dla weteranów Boston Celtics cały czas biorą udział w wyścigu o Reggie’go Evansa. Zawodnik pozostaje także w orbicie zainteresowań Raptors, Nets i Blazers.

Nie mam pojęcia po co Danny Ainge szuka kolejnego power forwarda, nie mam pojęcia gdzie miałyby się znaleźć minuty dla Evansa, ale fakty są takie, że Celtics apetyt na skrzydłowego mają naprawdę duży. Jest jednak jeden poważny problem, który może uniemożliwić im przekonanie cenionego reboundera do podpisania kontraktu – może on od nich otrzymać tylko minimum dla weterana. Tymczasem 31-letni gracz szuka klubu, który zaoferuje mu ofertę bardziej interesującą finansowo, a co najważniejsze kilkuletnią.

W Bostonie na pozycji silnego skrzydłowego są już Kevin Garnett i Brandon Bass, a na tej pozycji mogą występować także Jeff Green oraz rookie JaJuan Johnson. Do tego dochodzi podpisany niedawno Chris Wilcox i dwóch innych centrów. Jermaine O’Neal może zostać wytransferowany i pojawiał się już jako potencjalna ofiara wymiany z Hornets. Drugim z tych podkoszowych jest Greg Stiemsma, który jest podobno defensywnym potworem, ale dotychczas jego największe osiągnięcie to nagroda DPOTY w D-League. Istniałaby opcja przesunięcia na dłuższy czas KG na pozycję centra tak by dla Evansa pojawiła się możliwość gry na czwórce. Ale czy jest to naprawdę tak potrzebne drużynie Riversa?

2 komentarze

  1. pitrekk napisał(a):

    hehe, Evans w jednej druzynie z KG?? Chciałbym to zobaczyć bo panowie chyba nie darzą się zbyt dużą sympatią.

    • Cosmo napisał(a):

      No zgadza się. A ogólnie jeszcze z 3-4 PFów i będzie można wysłać Ainge’ego na leczenie…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *