T-Mac i Stack zagrają razem?

Wszystko wskazuje na to, że Hawks będą królami polowania..niestety na weteranów. Po tym jak team z Atlanty pogodził się z utratą i przejściem do innego klubu swojego rasowego strzelca – Jamala Crawforda – sternicy klubu ratują sytuację ligowymi weteranami.

Jeszcze 10 lat temu zachwycalibyśmy się tymi nazwiskami w perspektywie gry dla jednego zespołu. Mowa tutaj o Jerrym Stackhouse’ie i Tracym McGradym. Jako jeden z pierwszych kontraktów po lock oucie na rok z Hawks umowę podpisał ex gracz Tłoków T-Mac. Co ciekawe w miejsce McGrady’ego – Pistons – zatrudnili ex gracza Hawks – krewnego legendarnego Dominique’a Wilkinsa – Damiena Wilkinsa.

Dziś z kolei  do naszych uszu dobiegła informacja, iż Jastrzębie przechwyciiły kolejnego gracza formatu All Star początku XXI wieku, Jerry’ego Stackhouse’a. Popularny Stack najlepsze lata w NBA spędził w Filadelfii, Detroit, Waszyngtonie oraz Dallas, zaliczając min. występ w finałach NBA 2006 roku.

Miniony sezon rozpoczął w barwach Miami Heat, zastępując kontuzjowanego Mike’a Millera. Następnie został zwolniony przez klub z Florydy przed dojściem do składu Ericka Dampiera. W Atlancie przyjdzie mu najpierw pokazać się z dobrej strony podczas przygotowań – a czasu na to ma bardzo mało bo ledwie dwa mecze i kilka treningów. Umowa na rok jest niegwarantowaną.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

3 komentarze

  1. Macias napisał(a):

    Piękne nazwiska ale żeby Atlanta mogła zaistnieć to potrzebuje wsparcia pod koszem dla Ala Horforda i kogoś kto dobrze będzie dostarczał piłke pozostałym. T-mac jest wzmocnieniem ale Stack? nie lepiej powalczyć o dodatkowe cm pod koszem i pozbyć się przy okazji Williamsa a Smitha przesunąć na SF?

  2. pitrekk napisał(a):

    Smitha to trzeba wymienić. Nie od dzis wiadomo, że dublują się pozycjami z Horfordem gdyż obaj najlepiej czują się na PF.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *