Howard może rozmawiać – zainteresowane trzy kluby

Wczoraj byliśmy świadkami ciekawych wydarzeń w związku z niedoszłym do skutku transferem Chrisa Paula do Lakers. Drugą istotną sprawą, o której  głośno się mówiło, to potajemne spotkanie Michaiła Prochorova z Dwightem Howardem w Miami.

Obaj Panowie mieli  spotkać się  na Florydzie, by dogadać szczegóły ewentualnego transferu „Bestii” do New Jersey. Niezbyt zadowoleni z takiego obrotu sprawy byli działacze Magic, którzy zagrozili ukaraniem zawodnika za potajemne rozmowy.

Wszystko jednak rozeszło się po kościach, gdy dowiedziano się iż do takowego spotkania wcale nie doszło, a Nets są bardzo bliscy podpisania umowy z Nene Hilario.

Środkowy Magic dostał natomiast pozwolenie na oficjalne rozmowy z innymi klubami w sprawie transferu. W obecnym momencie na horyzoncie są trzy kluby, które chcą mieć u siebie Howarda.

Pierwszym zespołem są Lakers, którzy nie doszli do porozumienia z władzami NBA w sprawie pozyskania CP3. Drugą opcją są wspomniani Nets, którzy ciągle nie podpisali umowy z Nene, natomiast ostatnią są Mistrzowie NBA – Dallas Mavericks, którzy nie zdołali zatrzymać u siebie Tysona Chandlera.

Czy Mark Cuban po raz kolejny zadziwi cały świat i wytoczy najcięższe działa, by mieć u siebie najlepszego środkowego ligi?

5 komentarzy

 1. Kobas(Fan Detroit) napisał(a):

  Tylko co Cuban może oddać za Howarda? Wiadomo Nowitzki, Kidd, MArion, Terry są nie do ruszenia a oddanie Mariona czy Terrego to strzał w stopę. Cóż najpewniej Nets;) A wtedy do zespołu Cubana Nene i każdy happy

 2. KobeFan napisał(a):

  Lakers – Howard chce jak najszybciej zdobyc pierścien, a wejście w trio z Byrant`em i Gasol`em mu to umożliwi.
  Nets – Jeżeli chce jednak zbudowac drużynę, która będzie rządzic za jakiś rok może dwa, ale za to bardzo długo wybierze Nets
  Mavericks – Mało prawdopodobne by chciał dołączyc do 33-letniego Nowitzkiego i 38-letniego Kidda

  • ckje napisał(a):

   Bryant sie juz konczy, gasol tez nienajmlodszy. A jak dadza Howardowi kontrakt max, to beda zapchani gorzej niz NY na najblizsze lata i po prosty nie bedzie mial kto tam grac. Niestety ale sami sie uwalili kontraktem kobasa i dorbze im tak, nigdy ich nie lubilem i nie lubie juz Paula ze chcial tam pojsc (swoja droga nie widze jakos kobasa i cp3 razem). Mam nadzieje ze Dwight nie pojdzie do lakers, bo to juz by byl po prostu jakis powracajacy koszmar dla fanow Orlando.

 3. GeoClippers napisał(a):

  Szkoda, że Clippers już nie wchodzą w grę. :/

 4. Jacol23 napisał(a):

  Kobe się nie kończy, spokojnie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *