Thaddeus Young na dalsze pięć lat z Sixers

Szóstki wybiły Younga z głowy Ainge’a..

Thad Young, 23-letni uniwersalny skrzydłowy Szóstek zgodził się przystać na warunki nowej umowy z klubem z Filadelfii. Wg informacji z Filadelfii nowy kontrakt opiewa na 5 lat a a przy wypełnieniu jego warunków podopieczny Douga Collinsa zarobi 42 mln USD. Young to 12. wybór draftu roku 2007.

Parę dni temu Young widniał na liście życzeń bostońskich Celtów jako alternatywa na wypadek odejścia z klubu Glena Davisa (który ostatecznie opuścił Boston na rzecz Orlando i Brandona Bassa) czy niepowodzenia w negocjacjach przy nowym kontrakcie Jeffa Greena.

Ostatecznie jednak noszący przydomek Thad-Yo zawodnik, który w minionym sezonie notował średnie 13pkt i 5zb na mecz będzie nadal decydował o obliczu zespołu z Filadelfii. Poniżej obejrzycie próbki podkoszowych możliwości tego atletycznego skrzydłowego o wzroście 203cm.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

3 komentarze

  1. ess13 napisał(a):

    Yeah! Tadeusz zostaje z nami!

  2. majecha napisał(a):

    Super go PHILA. Czuję, że w tym sezonie Tadzik na stałe wskoczy do pierwszej piatki.

  3. Kasyx napisał(a):

    Dobra wiadomość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *