Thad Young na celowniku Celtics?

Jak donosi Yahoo! Sports Thaddeus Young znalazł się na liście życzeń Boston Celtics. Utalentowany skrzydłowy zdobył uznanie zarządu i Doca Riversa, problemem może być przede wszystkim mała ilość dostępnej gotówki w budżecie C’s.

Tymczasem Sixers wciąż wierzą, że uda im się zatrzymać Thadda. Dużą rolę mogą odegrać jego świetne relacje z trenerem Dougiem Collinsem. Innym zespołem, z którym jest łączone nazwisko Younga jest Denver Nuggets.

Jedynym sposobem w jaki Celtics mogliby pozyskać Thaddeusa jest oczywiście wymiana. Boston mógłby mu zaoferować teraz jedynie 3 mln $ za sezon, a taką ofertę Sixers spokojnie by przebili. Plotki mówią, że zaoferowany w drugą stronę mógłby być Glen Davis lub Jeff Green.

Osobiście trudno mi sobie wyobrazić by 76ers pozwolili na taki transfer. Young jest zbyt ważnym graczem, a Celtics nie mogą zaoferować wystarczająco dużo by zrównoważyć utratę takiego talentu.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

1 Odpowiedź

  1. Woy9 napisał(a):

    to byłoby coś i godne zastępstwo dla Big Baby. Uniersalność Younga pozwala myśleć ,że może też być alternatywą dla Jeffa Greena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *