Chris Paul w Los Angeles!

BREAKING NEWS – Chris Paul od sezonu 2011/2012 będzie na 99% występował w barwach Los Angeles Lakers.

Cały dzień byliśmy świadkami doniesień, czasem wręcz szokujących (Amar’e do Hornets), które dotyczyły rozgrywającego Szerszeni. Jak donosi Adrian Wojnarowski deal jest prawie gotowy. Do Kalifornii wybierze się główny bohater transferu – Chris Paul, a w Nowym Orleanie będą występować Lamar Odom, Kevin Martin i Luis Scola. Trzecia strona trade’uHouston Rockets otrzyma Pau Gasola.

Takie wieści krążą w mediach już od kilku godzin jednak według najnowszych informacji umowa choć nie została sfinalizowana jest już bardzo blisko.

Oznacza to, że Rockets jednak nie wypadli z tego dealu i faktycznie są w stanie oddać dwóch bardzo ważnych graczy za GasolaHornets z kolei, którzy zyskują trójkę bardzo pożytecznych graczy a nie wychodzą na tej transakcji tak źle jak mogło się wydawać. Poza zawodnikami otrzymają oni także pierwszo- i drugo – rundowe picki w nadchodzących draftach.

Lakers pozostawieniem w składzie Andrew Bynuma cały czas zachowują szanse na pozyskanie Dwighta Howarda.

Wszystko powinno zostać oficjalnie ogłoszone w przeciągu najbliższych kilku godzin i istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo by negocjacje będące u samego końca nagle zostały zerwane.

Kto jeszcze może wziąć udział w całej operacji? Goran Dragić , który powędruje do Nowego Orleanu.

3 komentarze

  1. patryk napisał(a):

    Paul w Lakers, Umowa podpisana

  2. january napisał(a):

    Oficjalnie sfinalizować można ją dopiero jutro ;). Ale fakt, zaklepana.

  3. ronin23 napisał(a):

    Hornets wyszli na tym całkiem nieźle,a co do Lakers to jeśli jakimś cudem uda im się pozyskać DH12 to chyba mamy murowanego kandydata do finały.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *