Shannon Brown podpisze kontrakt z Suns

Chris Broussard z ESPN poinformował na Twitterze, że Shannon Brown podpisze niebawem roczną umowę z Phoenix Suns.


26-letni Brown ostatnie trzy sezony – w tym jeden niepełny – spędził w Los Angeles Lakers, zdobywając z tym zespołem dwa tytuły mistrzowskie. Rzucający obrońca był jednak tylko rezerwowym i szukał zespołu, w którym mógłby odgrywać większa role na parkiecie. W ostatnim sezonie notował średnio 8.7 punktów grając 19 minut w meczu.

Wg. Broussarda, Brown podpisze roczną umowę z Suns wartą 3 500 000$. Po odejściu Granta Hilla do New York Knicks i wykorzystaniu amnestii na Vince’a Cartera, nowy gracz Suns będzie miał szansę grac w pierwszej piątce i być kluczowym zawodnikiem drużyny, której zawodnikiem jest Marcin Gortat.

Shannon Brown gra w NBA od pięciu lat. Reprezentował barwy Cleveland Cavaliers, Chicago Bulls, Charlotte Bobcats i Lakers. W sumie rozegrał 256 spotkań, ale tylko 16 z nich w pierwszej piątce.

Piotr Gładczak

Miłośnik NBA od prawie 20 lat. Tropiciel ciekawostek statystycznych i wielbiciel NBA lat 90-tych. Nauczyciel WF i właściciel firmy gomaster.pl.

3 komentarze

 1. ronin23 napisał(a):

  Fajnie,mam nadzieje że będzie dużym wzmocnieniem Suns

 2. Kowiak napisał(a):

  obecnie lepsze wydanie Cartera, ale spodziewałem się bardziej konkretnego transferu

 3. ess13 napisał(a):

  Szału nie będzie, ale zapewne będzie chciał się pokazać z dobrej strony.
  Jak dla mnie to zawodnik na miarę 17pkt/3zb/3 asysty – mam nadzieję, że w końcu pokaże na co go stać… mam nadzieje, że w końcu dostanie tyle minut na ile zasługuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *