Magloire jedną nogą w Raptors

Toronto Raptors uzgodnili warunki umowy z weteranem Jamaalem Magloire’m i wszystko wskazuje na to, że były center Miami Heat już wkrótce zasili szeregi jedynego kanadyjskiego zespołu w NBA.Nie wiadomo póki co jak wyglądają negocjacje Raptors z centrami, o których wspominałem wczoraj , ale Magloire ma stanowić pewnego rodzaju zabezpieczenie w razie ich niepowodzenia. Rok temu w Miami Heat był on głębokim rezerwowym dlatego przenosiny do Kanady mogą być dla niego szansą na choćby częściowe odbudowanie formy.

All star z 2004 roku (notował wówczas dla Hornets średnio 13.6 ppg i 10.3 rpg) od kilku lat był prześladowany przez kontuzje i w przeciągu 4 ostatnich sezonów zaliczył tylko 140 rozegranych spotkań. Ostatnie 3 lata spędził w Miami. Okres ten był jego najgorszym w karierze. Rok temu rozgrywając w lidze 18 spotkań zdobył zaledwie 35 punktów.

Warto wspomnieć o tym, że nowy center Raptors powraca do rodzinnego miasta i będzie prawdopodobnie jedynym Kanadyjczykiem w barwach zespołu Dwane’a Caseya.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *