40tka Nicka Van Exela

Dzisiaj swoje 40 urodziny obchodzi były świetny gracz obwodowy – Nick Van Exel. Fani z pewnością pamiętają go z gry dla Lakers i Nuggets, a z późniejszych okresów także dla Mavericks, Warriors, Trail Blazers i Spurs.

Nick notował średnio w trakcie trwania swojej kariery 14.4 ppg, 6.6 apg i 2.9 rpg. Jak (czy?) go zapamiętaliście z parkietów NBA?

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

5 komentarzy

 1. Macias napisał(a):

  Uwielbiam tego gościa!! Byłem wściekły jak LA oddali go ale to już przeszłość.. Mogę powiedzieć tylko tyle, że właśnie kogoś takiego brakuje obecnym Lakers.

 2. Krzychair napisał(a):

  Ja go zapamietałem jako: Nick The Quick… ;-))

 3. Jacol23 napisał(a):

  Dokładnie Krzychair, Nick the Quick, świetny gracz. Bob dzięki za kolejną przednią garść wspomnień.

 4. Bob napisał(a):

  @Jacol23 – nie ma sprawy, sam się chwytam na tym że coś było tak dawno temu :)

 5. Jacol23 napisał(a):

  Bob ja cały czas tkwie w latach 90 NBA, dzięki internetowi na nowo mam możliwość przeżycia tego wszystkiego poraz kolejny i do tego obejrzenia wielu spotkań, ktorych wówczas nie mogłem oglądać zdany tylko na transmisje dwójki. To były fantastyczne czasy i chciałbym, żeby NBA choć w jakiejś mierze przypominała tamtą, ale niestety póki co nie widzę ku temu drogi. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *