David Stern: „Nowe CBA kwestią kilku dni !!”

Takiego zwrotu akcji nie spodziewał się chyba nikt !! Po prawie 15-godzinnych negocjacjach jest wstępne porozumienie !! Jeżeli nowe CBA zostanie podpisane, to sezon ruszy 25 grudnia, więc początek sezonu zaczniemy od mocnego uderzenia: New York Knicks – Boston Celtics, Chicago Bulls – Los Angeles Lakers oraz Dallas Mavericks – Miami Heat. Komisarz ligi – David Stern, uważa, że nowe CBA to już tylko kwestia czasu.

„Szczerze nie wierzyłem w taki zwrot akcji, ale udało się !! Mamy wstępne porozumienie !! Dalszą sytuację pozostawiamy prawnikom, ale nowe CBA powinniśmy podpisać w ciągu kilku następnych dni !!” – oznajmił szczęśliwy David Stern.

Na razie jednak wstrzymajmy się z tą fiestą, ponieważ może się jeszcze wiele zmienić (obu nie !!). Trzymajmy jednak kciuki, tak blisko rozpoczęcia sezonu jeszcze nie było !!

2 komentarze

  1. fanNBA napisał(a):

    O kurw*. Jeśli to prawda to będę super szczęśliwy. I jeszcze takie mecze na I dzień świąt. Super. Oby tylko się nie okazało, że coś pójdzie nie tak. yeahhhhh!!!!!!!!!

  2. KobeFan napisał(a):

    Taka prawda, że oboje byli zmęczeni tym ciągłym gadaniem, że ani jednej, ani drugiej stronie godnośc nie pozwala. Sami zawodnicy też pewnie zatęsknili za grą, ale głównym powodem były zapewne ogromne już straty finansowe obu, stron i wszystkich organizacji zarabiających na najlepszej lidze świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *