Rozmowy w sprawie rozwiązania lokautu przywrócone!!!

Autor: Bartek Berbeć / sportowefakty.pl

Fantastyczna wiadomość dla wszystkich sympatyków najlepszej ligi świata. Wydawało się, że rozegranie sezonu 2011/12 graniczy niemal z cudem, tymczasem zupełnie niespodziewanie rozmowy przywrócono!!!


Strony rozmawiały w kuluarach od dwóch dni. W środę tematem było to, czy możliwe jest zawarcie ugody. Nie wydano żadnych oficjalnych oświadczeń na temat postanowień, ale rozmowy kierownictwa ligi oraz zawodników (choć nie wiadomo w jakiej formie) zostaną oficjalnie przywrócone w piątek! W Ameryce w międzyczasie obchodzone jest Święto Dziękczynienia, stąd przerwa.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Celem będzie rozpoczęcie sezonu i dojście do kompromisu przed Świętami Bożego Narodzenia. W tym przypadku planowany jest scenariusz 66-meczowego sezonu zasadniczego. W rozmowach ma brać udział Derek Fisher, natomiast właściciele są podobno zadowoleni z tego, że nie będzie Jeffrey’a Kesslera, którego zdanie bardzo często było skrajne.

Jedną z kluczowych postaci wg CBS Sports ma być Jim Quinn, który pełnił już rolę negocjatora z zewnątrz w roku 1998. To jemu zawdzięczamy ponowne skierowanie wydarzeń na dobry tor.

Mam nadzieję, że smaczny indyk spożywany tradycyjnie w każdym amerykańskim domu pozytywnie nastroi ludzi do rozmów. Lepiej, niż kilka razy zamawiany na sesje rozmów…tort.

Miłego dnia, Fanie NBA!

 

bartek

Łowca burz.

1 Odpowiedź

  1. KobeFan pisze:

    No bardziej bym się cieszył z końca lockoutu, ale zawsze coś i trochę mi to poprawiło humor :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *