Metta World Peace wyzywa Jordana 1-na-1

Mistrz NBA z Los Angeles Lakers, wcześniej znany jako Ron Artest najwyraźniej jest podirytowany dalszą wizją lock outu a jako jednego z głównych winowajców przedłużającego się lock outu widzi w osobie słynnego Michaela Jordana.

32-letni ‚Metta World Peace’ wysłał adresowane do  osoby ‚His Airness’ wiadomości na Twitterze, w których wyzywa 48-latka na pojedynek / grę jeden na jeden!

 

Znany z trudnego charakteru oraz ze swoich różnych niesportowych wybryków skrzydłowy dodał, iż jeśli on wygra potyczkę z Jordanem to lock out się skończy;-) Zastanawiające czy lock out będzie trwał nadal jeśli 48-letni Jordan wygra !?

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

6 komentarzy

 1. WhiteD pisze:

  A jaka jest szansa że Jordan tego pojedynku nie wygrał? :P
  Żeby nie było – nie lubię, nigdy nie lubiłam i nigdy nie po lubię Jordana; aczkolwiek szanuje, talent ma, zdolności niemal nadludzkie ma, 6 pierścieni ma – fakt że bubek i nadęty jest jak dęciak, no ale co ma to jego. Ale Artesta, choć ludzie… sorry ale to jak wspinać się nago na Mount Everest… choć w przypadku Artesta to by mogło być możliwe…

 2. siny pisze:

  @WhiteD
  r U serious? pewnie tak, bo już spotkałem się z opinią że 48-letni MJ wygrałby z Artestem. RonRon rzucałby cegły, waliłby wsady w obręcz ale wygrałby. Legendy nie wygrywają. Nie ma tak dobrze. Matkę oszukasz, ojca oszukasz- czasu nie oszukasz ;)

 3. WhiteD pisze:

  48 letni MJ to nadal MJ – fakt pewnie musiałby nieco potrenować, ale RonRon? Sorry, ale RonRona ograłby pewnie nawet 61 letni Dr J i to jedną reką :P

 4. saturn pisze:

  ale się uśmiałem…
  już nie tylko debiutanci, ale także OMC emeryci jak RonRon będą wyzywać MJ-a? Wstydzili by się.

 5. Krzysiek pisze:

  Coraz bardziej mam wrażenie, że Artest powinien zmienić dilera, lol

 6. Maciek pisze:

  PRZESTAŃ KRZYSIU :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *