Chandler eksplodował w Chinach a Smith nabawił się kontuzji.

Potrafił zaskoczyć wysoką formą w pre-season a teraz dał popis swoich możliwości na otwarciu nowego sezonu w NBA-China. Wilson Chandler gracz Zheijang Guangasha podczas meczu z dwoma dogrywkami przeciwko Tianjin odnotował BIG double-double na poziomie 46 oczek i 22 desek! Jego team wygrał 118-115. Niestety na starcie przygody z ligą chińską J.R. Smith nabawił się kontuzji kolana, a ambulans odwiózł do do szpitala jeszcze przed zakończeniem meczu. Mimo 20 oczek drugiego Samorodka jego team doznał wysokiej porażki.


Tutaj obejrzycie urywki występu przedsezonowego Samorodka Chandlera, równie imponującego, na granicy 36 punktów.

Natomiast w rozwinięciu znajdziecie kilka statystyk innych graczy z NBA. Zapraszam.

Marcus Williams zdobył 32 oczka dla Shanxi w przegranym z Gong Songlin meczu 95-111. Dla zwycięzców 27 oczek uzyskał Anthony Roberson.

Lester Hudson zdobył 33 punkty dla Qindao w zwycięskim pojedynku z Shanghai (86-83).

Wang ZhiZhi miał 17pkt i 9zb prowadząc swój Bayi do wygranej nad Dongguan (111-101).

Yi Jianlian (17pkt i 8zb) poprowadził Guangdong do wygranej nad Zhejiang (111-78). Przegranym nie pomogły zdobycze J.R. Smitha (20) i Josha Boone’a (11pkt i 5zb). Yi pomagał James Singleton, autor 9pkt i 9zb.

Stephon Marbury zabłysnął w pojedynku Beijing vs. Jilin (103-90). Ex gracz Celtów, Knickerbockers, Suns, Nets i Wolves zgromadził 29pkt, 7zb i 6as.

W końcu były Mistrz NBA – Josh Powell – wygrał na starcie ze swoją drużyną Liaoning przeciwko Jiangsu (102-86). Podkoszowy zanotował 12pkt i 13zb.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *