Mecz gwiazd w Orlando zostanie ocalony?

Najnowsze doniesienia ze Stanów Zjednoczonych mówią, że jeśli gracze przyjmą najnowszą ofertę, All-Star Weekend w Orlando odbędzie się. Przy skróconym do 72 gier sezonie mecz gwiazd zostałby rozegrany 26 lutego.Jak już wszyscy wiemy najbardziej optymistyczny scenariusz zakłada start sezonu 15 grudnia. Taka data rozpoczęcia sezonu jest również ostatnią szansą dla organizatorów All-Star Game. Już od dawna wiadomo, że Orlando dzięki tej imprezie może zyskać naprawdę duże pieniądze. Nikt też nie może zagwarantować kiedy pojawiłaby się następna szansa na organizację ASW przez miasto położone na Florydzie.

W całej sprawie wypowiedział się Chris Duhon – obrońca Magic. Według niego oferta jest lepsza, ale nadal potrzeba negocjacji by zakończyć lockout. Ultimatum według niego ma wyprowadzić graczy z równowagi.

Ciężko jest więc cokolwiek wywnioskować jeśli z różnych stron jesteśmy zasypywani zarówno optymistycznymi jak i pesymistycznymi wiadomościami (częściej niestety tymi drugimi). Sytuacja jaką mamy sprawiła, że weekend gwiazd zszedł na dalszy plan. Nie ma jednak wątpliwości, że w Orlando będą bardzo rozczarowani jeżeli przerwa przeciągnie się o kolejne kilka tygodni, a jest też przecież duża grupa graczy, która zapowiadała walkę o miejsce w All-Star Game.

1 Odpowiedź

  1. roosterMan napisał(a):

    niech sie juz skonczy ten cyrk…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *