Wójcik i Tomczyk zainaugurują XI ogólnopolski zlot kolekcjonerów kart NBA

Autor: Quentin

Byli gracze Śląska Wrocław (Wójcik ciągle jestw kadrze, chociaż nie gra z powodu kontuzji) oraz byli reprezentanci Polski, Dominik Tomczyk oraz Adam Wójcik będą obecni na zlocie fanów kart NBA.
Zlot po raz pierwszy odbędzie się we Wrocławiu. „Zależy na tym, by ten zlot był wyjątkowy, w końcu stolica Dolnego Śląska przez dłuższy czas była uważana za najbardziej prężne i profesjonalne miejsce do uprawiania tej dyscypliny sportu” – wypowiadał się o tegorocznej imprezie Grzegorz Leszczyński, jeden z organizatorów wydarzenia.

Dlatego też czołowe legendy Śląska Wójcik i Tomczyk postanowili uświetnić to wydarzenie swoją obecnością.
„Sam kiedyś zbierałem karty z zawodnikami NBA, prawdopodobnie moja kolekcja nie jest tak liczna jak prawdziwych kolekcjonerów, więc z chęcią obejrzę jakie unikaty nazbierali Ci pasjonaci” – powiedział Dominik Tomczyk.

Podczas Zlotu zobaczyć będzie można obszerne kolekcje kart, które latami gromadzili fani najlepszej światowej ligi. Za oceanem trwa lokaut, więc dla wszytkich miłośników NBA nie lada gratką będzie uczestniczenie w tym spotkaniu. Do Wrocławia zawita blisko pięćdziesięciu kolekcjonerów z całej Polski.
„Wśród nas jest kilka osób mogących poszczycić się jednymi z najlepszych kolekcji w Europie, a może nawet na świecie!” -mówi Grzegorz Leszczyński.

Oficjalna część zlotu odbędzie się w sobotę 12 listopada i ma obejmować:

Tradycyjne spotkanie kolekcjonerów (ze swoimi imponującymi kolekcjami) na sali konferencyjnej Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego w godzinach 10.00-17.00. Inauguracja zlotu planowana jest na godzinę 12:00.

Mecz koszykówki kolekcjonerów kart NBA (na przeciw siebie staną zawodnicy reprezentujący północ i południe), który odbędzie się na dużej hali Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ul. Komandorskiej w godzinach 18.00-19.30.

1 Odpowiedź

  1. woy9 napisał(a):

    ja mam właśnie taki album z 1992roku, kart mam w nim jakieś 75% z całości. po pewnym czasie ciężko już było je znaleźć – wiadomo coraz więcej się powtarzało – a firma ,która je sprzedawała wówczas, po pewnym czasie zeszła z rynku..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *