Wrzuta dnia – 72 dni Humphriesa i Kardashian

72 dni – tylko tyle – przetrwało małżeństwo Krisa Humphriesa z New Jersey Nets, z bohaterką amerykańskiego reality show, Kim Kardashian. Szwagier Lamara Odoma chyba nieco znudził się popularnej na całym świecie celebrytce..

Kris Humphries i Kim Kardashian weszli w związek małżeński 20 sierpnia tego roku. Wcześniej notujący ogromny postęp podczas minionego sezonu gracz zafundował swojej narzeczonej pierścionek zaręczynowy warty 2 miliony dolarów. Warto podkreślić, że Humphries nie należy do grona świetnie zarabiających podkoszowych i ten wydatek był dla niego niemałym.

Prasa również spekulowała, iż na prawach do transmisji z wesela – już była para – zarobiła sumę bliską 17 milionom dolarów. Po 72 dniach Kardashian jednak powiedziała dość i dała „kosza” 26-latkowi. Dodam; w przeszłości Kim spotykała się z dwoma graczami zawodowej ligi futbolu amerykańskiego – NFL – a teraz brukowce sugerują „randkowanie” z Danilo Gallinarim!

Kocham moją żonę i jestem załamany informacją o tym, że złożyła wniosek rozwodowy – oświadczył Humphries.

Osoby związane z Krisem twierdziły i dalej twierdzą, że to właśnie Kardashian dodatkowo motywowała Humphriesa i miała duży wpływ na jego rozwój (min. nabranie pewności siebie) do poziomu najwyższych średnich w karierze tj. 10 pkt oraz 10,4 zb.

Pamiętacie ile trwało rekordowo długie małżeństwo wśród graczy NBA: Dennisa Rodmana i Carmen Electry?

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

2 komentarze

  1. GeoClippers pisze:

    Szkoda Krisa. Jak się związał z suką, to tak ma.

  2. bargnani7 pisze:

    Podobno on sam robił to dla rozgłosu.

    Ale co miał to miał i nie powinien narzekać. No ja bym nie narzekał. Wy chyba też. :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *