Mecz wieczoru – najlepszy w karierze występ Chrisa Webbera

Przed Wami niezapomniany występ C-Webba, który wraz ze swoimi Kings stanął naprzeciwko Pacers. Nie zdradzę ile punktów i ile zbiórek padło wówczas łupem Chrisa ;-) powiem jedno – było to wielkie double double! zapraszamy na kolejny mecz wieczoru tym razem z sezonu 2000/01.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. bulls2006 napisał(a):

    Świetny mecz. Dwie drużyny, które miały swój bardzo dobry czas w lidze. Webber z tamtych lat, aż do kontuzji, był dla mnie najlepszy wśród silnych skrzydłowych, przed Garnettem (Duncan był dla mnie wtedy bardziej centrem, ktory może też grać na pozycji nr 4, dlatego porównywałem tylko Webbera z Garnettem). Świetne podanie, czytanie gry, wielka płynność w grze C-Webba.
    Do grona najlepszych graczy wkracza też J. ONeail. szkoda, że Portland się go pozbyło, podobnie jak Granta (np, wbrew opinii Pippena). W ten sposób sami się wykluczyli z walki o mistrzostwo. Byłoby jeszcze ciekawiej na zachodzie gdyby Portland nadal byli bardzo silni- LAL, SAS, SAcramento i byłoby też Portland….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *