Konkurs NBA 2K: Propozycja #17

W niedzielę wystartował konkurs Enbiej i Cenega Poland, którego nagrodami są gry NBA 2K12 i 2K11. Od razu zaczęły spływać do nas Wasze propozycje – więc teraz prezentujemy je wszystkim czytelnikom. Pamiętajcie, że czas na nadsyłanie prac macie tylko do 08.10.2011 (sobota)!

Krzysztof Ryszka

Konkurs NBA 2K

Konkurs NBA 2K
Konkurs NBA 2K

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

6 komentarzy

 1. Maryś napisał(a):

  to się nazywa prawdziwy fan koszykówki,fajne masz plakaty i widać że musisz je kolekcjonować już od paru ładnych lat, super ;)

 2. Marek napisał(a):

  również jestem fanem NBA ale taka kolekcja jak Twoja jest po prostu rewelacyjna. Mam też parę plakatów takich co przedstawiłeś na zdjęciu a o reszcie mogę tylko pomarzyć .Pozdrawiam serdecznie

 3. krystyna napisał(a):

  super masz kolekcje plakatów, widać że prawdziwym fanem jesteś ;)

 4. Woy9 napisał(a):

  chyba jak było malowanie ścian to plakaty nie były ściągane;-) widać po odcieniach kolorów na ścianach. zwłaszcza na pierwszej fotce. część tych czasopism też mam do dziś jak Pro-Basket czy Magic Basketball. Great Times!!

  • Krzysztof Ryszka napisał(a):

   Może to dla Was tak wyglądać co do tej ściany, ale te dwa zdjęcia były robione jak było jasno a to pierwsze zdjęcie było robione wieczorem ,także taki odcień wyszedł.Bo wszystkie ściany mam jednego koloru :)

 5. Ksawery napisał(a):

  a tam, czepiacie się szczegółów,liczą się plakaty i że kolega ma ich mnóstwo,bo jest to fajna kolekcja którą nie każdy taką ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *