Środa ostatecznym terminem ratującym sezon

Autor: Bartek Berbeć

Już w poniedziałek dojdzie do kolejnego spotkania, tym razem w mniejszych gronach zawodników oraz właścicieli klubów w NBA. Komitety spotykają się w grupach trzyosobowych, a we wtorek powracają na wspólny grunt.


Tymczasem według Marca Steina, aby uratować pełny sezon, absolutnie ostateczną datą na zbudowanie nowej umowy CBA, przynajmniej w zarysie, jest środa. Tak twierdzi fachowiec na swoim twitterze.

Mamy więc dość jasną sytuację – albo w poniedziałek i wtorek dojdzie do znacznego przełomu i format nowej CBA będzie znany w przybliżeniu, albo musimy się pogodzić z faktem, że sezon nie wystartuje w terminie.

Większość ekspertów twierdzi, że dojście do konsensusu w tak krótkim terminie jest praktycznie niemożliwe i utrata spotkań jest nieunikniona.

Piotr Gładczak

Miłośnik NBA od prawie 20 lat. Tropiciel ciekawostek statystycznych i wielbiciel NBA lat 90-tych. Nauczyciel WF i właściciel firmy gomaster.pl.

1 Odpowiedź

  1. Geographic pisze:

    No właśnie, trudno przypuszczać by coś postanowiono w 2 dni, skoro przez tak długi czas nie potrafiono. Chyba że jedna strona wpadnie w panike, ale to praktycznie niemożliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *