Fisher wysłał wiadomość do graczy – bądźcie gotowi na sezon!

Kolejne lock outowe przecieki z ligi.

Wg stacji NBC Sports przewodniczący związku graczy – Derek Fisher – wysłał tekstowe wiadomości do niektórych graczy ligi oznajmiające by byli oni mentalnie gotowi na rozpoczęcie sezonu 2011/12.
Do tej pory wielu z nas sądziło, że kolejny sezon NBA może nawet przepaść, jednak od tygodnia obserwujemy coraz pozytywniejsze ruchy w kierunku nowego CBA.

Również Sports Illustrated odniosło się do doniesień NBC Sports, cytując pewną frazę:

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

“On the heels of Roger Mason’s now-infamous tweet in which the NBPA vice president wrote, “Looking like a season. How u,” but later claimed his account was hacked, one league source claims that union president Derek Fisher text-messaged numerous players last week indicating that some progress had been made and imploring them to be physically prepared just in case the season started on time.”


Oczywiście te słowa nie oznaczają, że przygotowania zostaną rozpoczęte lada dzień, a umowa jest już dograna, jednak należy patrzeć optymistycznie, iż co najmniej połowa sezonu powinna zostać uratowana (tak jak w 1998/99).

Oczekujmy teraz nowego spotkania między związkiem graczy a włodarzami klubów i władzami ligi.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. Geographic pisze:

    Nie wiem jak jest naprawdę ale nie uważacie że to może być tylko taka zmyła? W kontekście newsa o odchodzących sponsorach, mogą sobie mówić że wszystko zbliża się ku końcowi, ale przecież żeby był kompromis ktoś musiał ustąpić. Obym się oczywiście mylił :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *