Czy „Diesel” podejmie kolejne wyzwanie?

Nie od dziś wiadomo, że Shaquile O’neal to wielka osobowość. Jedni go uwielbiają inni nienawidzą, lecz co by nie mówić po tym wielkoludzie zawsze można się spodziewać czegoś wystrzałowego. Nie inaczej jest tym razem. Znany w całym świecie MMA szef organizacji UFC Dana White, ostatnio coraz więcej mówi o możliwości występu Shaqa w walkach tej formuły i wierzy, że mógłby zostać ambasadorem tego sportu.

„Diesel” pomógł już w starcie pierwszego sezonu The Ultimata Fighter, które zorganizowała właśnie federacja UFC i nie zamierza na tym się zatrzymać. Nie od dziś wiadomo, że Shaq uwielbia sporty walki, i sam w przerwach między rozgrywkami ostro trenował. Wg informacji Dana’y White’a gwiazda i legenda NBA od lat uczestniczy w treningach MMA. – Shaq uwielbia MMA. Trenuje od bardzo długiego czasu – powiedział dla ESPN szef UFC.

– W zasadzie zaledwie tydzień przed ogłoszeniem zakończenia kariery, Shaq dzwonił do mnie i chciał się zaangażować jakoś w UFC. Zawsze był naszym dobrym przyjacielem, dlatego jestem przekonany, że zobaczycie wiele ruchu wokół UFC z udziałem Shaqa.

– Powiedział: „Słuchaj, będę miał dużo wolnego czasu. Kocham ten sport. Chcę brać w tym udział. Chcę być jego częścią” – streszczał O’Neala White.

– Nie wchodzi do nas w ostatniej chwili, był częścią tego od dłuższego czasu – kontynuował szef UFC. Shaq pomógł nam uruchomić pierwszy sezon The Ultimate Fighter. Zawsze nas wspierał i był dobrym przyjacielem.

– Teraz to my chcemy się zaangażować. Jestem więcej niż szczęśliwy, że tak się dzieje – zakończył.

Jak myślicie czy Popularny na całym świecie koszykarz jest w stanie osiągnąć w tym sporcie niż chociażby nasz „Pudzian”? Zapraszam do dyskusji.

A poniżej próbka tego, co potrafi SHAQ:

1 Odpowiedź

  1. ckje napisał(a):

    „Jedni go uwielbiają inni nienawidzą” – tak szczerze to ja chyba nie znam nikogo kto shaqa nie lubi (to nie lebron james ktory ma tyle zagorzalych fanow co hejterow), tego goscia po prostu nie da sie nie lubic :) Shaq zawsze na propsie i bedzie mi go MEGA brakowac w NBA, w sumie to az mi sie smutno zrobilo, jak czytajac ten artykul przypomnieliscie mi znowu ze Diesla juz nie zobaczymy na boju :) Mam nadzieje, ze bedize dawal dobry show z barkleyem w studiu. Mam tez nadzieje, ze Leauge Pass nie bedize wklejal tych glupich przerywnikow w przerwie, tylko tak jak 2 lata temu po prostu bedzie pokazywal studio TNT w przerwie. A jak nie to po prostu w przerwie stream na nielegalu tylko dla studia i tyle :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *