Wrzuta dnia – Hayes w drodze do Chin..

..by uczyć rzucać osobiste (?)

Jeden z najbardziej niedocenianych środkowych NBA, center Houston Rockets – Chuck Hayes – uważany przez niejednego podkoszowego ligi za bardzo niewygodnego rywala w polu trzech sekund, słynący z twardych łokci i ogromnego serca do gry, najprawdopodobniej rozegra sezon w lidze chińskiej. Kto wie czy nie spotka on w NBA-China Wilsona Chandlera, Kenyona Martina oraz J.R. Smitha.

Mierzący ledwie 198 cm (czyli tyle ile mierzył wzrostu słynny Michael Jordan; najniższy środkowy NBA) od 2006 roku reprezentuje barwy Rakiet z Houston i nosi przydomek „Chuck Wagon”. W minionym sezonie odnotował on nawet pierwsze w karierze triple double przeciwko Golden State Warriors (13pkt/14zb/11as). Jego rola w drużynie mocno wzrosła od momentu kontuzji Yao Minga. Od tego momentu trzyma średnie na poziomie 8pkt i 8zb. Wiecie jednak z czego słynie Twardziel Hayes w całej lidze (otóż nie tylko z obrony i uprzykrzania gry rywalom) ? Zapraszam do rozwinięcia !

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. Youngbloodz pisze:

    w zeszłym sezonie Chucky rzucał wolne już o wiele lepiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *