Heat poważnie myślą o następnym sezonie

Autor: Bartek Berbeć (SportoweFakty.pl)

Lokaut trwa i paraliżuje wszystkie aktywności związane z NBA, pod groźbą dużych kar finansowych. Miami Heat, którzy doznali dotkliwej porażki w Finałach NBA, zabierają się jednak do pracy już teraz.

Nic dziwnego, bo to oni byli w poprzednim sezonie głównym faworytem do tytułu mistrzowskiego, jednak Dallas Mavericks pokazali, że w tym sporcie wciąż największe znaczenie ma drużyna, a nie zbiór wielkich indywidualności. Teraz, pomimo lokautu, Chris Bosh mówi, że pora zaczynać przygotowania kondycyjne do sezonu.

Snujemy pewne plany, chcemy coś zrobić. Myślę tu o zebraniu się razem, to na pewno ważne w kontekście budowania prawdziwego zespołu i ruszenia czegoś do przodu. Ten proces ciągle nie jest u nas zakończony – mówił w telefonicznym wywiadzie dla stacji ESPN „CB1”.

Przypomnijmy, że na takie nieoficjalne treningi stawili się już między innymi gracze Philadelphia 76ers, zwołani przez Eltona Branda.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *