Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

7 komentarzy

 1. Macias pisze:

  Nie wieże :P ledwo dwa dni temu wspomniałem o meczach z dwóch finałów 2000 i 2001 a już są na stronce :D Woy9 już pisałem że jesteś Wielki ale teraz to powoli stajesz się dla mnie Świętym !! :P :D Dzięki i Szacun dla Ciebie ogromny!!

 2. Macias pisze:

  z tego podjarania aż popełniłem błąd oczywiście miało być „nie wierzę” :P

 3. Youngbloodz pisze:

  Nie wiem, gdzie się wpisuje prośby o ewentualne mecze, ale mam nadzieje, że dobrze trafiłem. Przyznam się, że dziś przypomniałem sobie dzięki waszej stronie Finał z 1994 roku, a dla mnie jako długoletniego fana Rakiet było to bardzo miłe przeżycie. Mam prośbę o dwa mecze z 1994 – siódmy mecz finału wschodu Knicks-Pacers oraz legendarny piąty mecz rywalizacji Sonics-Nuggets z tego samego roku. Gdyby udało sie wam wrzucić mecz cały, a nie pocięty na kawałki to byłoby super. Przepraszam, za marudzenie i pozdrawiam :-)

 4. woy9 pisze:

  Dzięki , przyjemność po naszej stronie.zapraszam jutro

 5. selden pisze:

  A ja bym chciał obejrzeć jakiś mecz z finału 05 między Detroit a San Antonio. Najlepiej ten w którym rzut Horrego przesądził o zwycięstwie. W dobie lockautu dobrze pracujecie ;)

 6. dziku pisze:

  nugetts – sonisc – jestem za

 7. dziku pisze:

  ewentualnie w niedalekiej przyszłości może po jakimś meczyku minnesoty czy sacremento z czasów świetności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *