Lakers i Knicks zainteresowani Bareą. On jednak zagra w Hiszpani?

Lokaut w NBA stał się faktem. W związku z tym część graczy szykuje sobie wyjścia awaryjne (Radmanović może zagrać w Serbii, Songalia na Litwie a Motiejunas we Włoszech), jakimi jest np. gra w Europie. Ten kierunek zamierza wybrać Portorykańczyk JoseJuan Barea, który w ostatnich dniach znalazł się na celowniku Los Angeles Lakers i New York Knicks (fanem talentu Portorykańczyka jest trener D’Antoni).

27-letni rozgrywający z Portoryko Jose Juan Barea, który nie tak dawno świętował mistrzowski tytuł z Dallas Mavericks znalazł wyjście awaryjne na wypadek, gdyby nie ruszyły zgodnie z planem rozgrywki NBA w przyszłym sezonie.

 

Myślę, że moim planem B byłaby Hiszpania, ale mam nadzieję, że nie będzie to konieczne – zapewnia J.J. Barea.

Barea, który w niedzielę obchodził 27 urodziny, zaliczył znakomite play off w barwach Mavs. Obok Jasona Terry był najlepszym rezerwowym ekipy z Dallas. Portorykańczyk, który ma za sobą pięć sezonów w NBA, a zagrał świetne spotkania przeciwko Jeziorowcom i Żarowi, notując również najlepszy sezon w karierze.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *