Młody Hiszpan dunkuje nad DeRozanem

DeMar DeRozan i Sonny Weems uczestniczyli w campie zorganizowanym przez Jose Calderona w Hiszpanii. W jednym z meczów z młodymi miejscowymi talentami Dario Brizuela (rocznik ’94) wziął na plakat dwukrotnego uczestnika Slam Dunk Contest NBA.

Adam Francis z SBNation przeanalizował sytuację Raptors w nabliższych latach. Z jego artykułu wynika, że niezależnie od tego co wymyślą jutro władze ligi odnośnie lockoutu, przed „Dinozaurami” nie rysują się zbyt ciekawe perspektywy transferowe. Zwłaszcza jeśli chodzi o wolnych agentów. Nawet jeśli bralibyśmy najbardziej optymistyczną wersję negocjacji między związkiem zawodników, a władzami ligi czyli podwyższenie salary cup lub przynajmniej pozostawienie go na obecnym poziomie to Raptors dysponowaliby ledwie 7 milionami do wydania. To zdecydowanie za mało aby udało się pozyskać kogoś wartościowego. Bryanowi Colangelo pozostaje tylko liczyć na kolejne wysokie picki w drafcie lub szybką wymianę z udziałem Bargnianiego.

Piotr Gładczak

Miłośnik NBA od prawie 20 lat. Tropiciel ciekawostek statystycznych i wielbiciel NBA lat 90-tych. Nauczyciel WF i właściciel firmy gomaster.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *