Wybieramy najlepszego trenera sezonu

Po sezonie zasadnicznym więkoszość z nas zgodnie przyznała tytuł najlepszego trenera – coachowi Chicago Bulls – Tomowi Thibodeau. Jednak decydująca faza sezonu i play off zweryfikowały zdolności innych trenerów. Zapraszamy do wyboru najlepszego trenera całego sezonu NBA. Czy Tom Thibodeau obroni swoją pozycję?!


Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

4 komentarze

 1. suchy282 napisał(a):

  Bezapelacyjnie Rick Carlisle. Wynik świadczy sam za siebie. Potrafił zatrzymać „Wielką Trójkę”, co nie jest łatwą sprawą. Ta sztuka nie udała się np. szkoleniowcowi Bulls.

 2. Fan Detroit napisał(a):

  Zdecydowanie Carlisle. Świetny taktyk i motywator. Ta jego półstrefa to genialne posunięcie na gwiazdorów Heat(Wiem, że to Casey ją podprowadził jakiemuś trenerowi NCAA).

 3. GPRbyNBA napisał(a):

  To dopiero 1 sezon Toma także nie mogłem zagłosować inaczej. To tak jakby rookie miał MVP. Poza tym czy ja wiem czy Rick zatrzymał 3? Jak dla mnie oni po prostu grali gorzej niż z Chicago.

 4. GPRbyNBA napisał(a):

  aha
  Co to za dziewcze na obrazku?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *