Nate Robinson w butach Shaqa

Archiwalny film w naszych zbiorach. Nate Robinson jeszcze z czasów gry razem z Shaquillem O’Nealem grał w Celtics. Już wiemy dlaczego Shaq miał takie problemy z bieganiem – wszystko przez buty ;) Może nasz specjalista C. by dla niego coś dopasował? Ew. chcielibyśmy zobaczyć przyspieszenia O’Neala w butach Nate’a :)

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

10 komentarzy

 1. Dean napisał(a):

  Przecież to stare i każdy dawno widział

 2. Bob napisał(a):

  Nigdy nie rozumiałem takich komentarzy. Skoro widziałeś już ten film, to po prostu go pomiń i przejdź do innych treści. Jestem pewien, że nie każda osoba odwiedzająca enbiej.pl go widziała. Poza tym czasami warto na koniec dnia się uśmiechnąć, a Nate w butach Shaqa to gwarantuje.

  Jeżeli chciałeś błysnąć, to niestety nie udało się.

 3. pdk5891 napisał(a):

  Ja np. od niedawna odwiedzam enbiej.pl i dopiero teraz to widzę :)) nie udzielam się, bo wiedzy wielkiej nie mam, ale dziennie wchodzę kilkadziesiąt razy na tą stronkę w oczekiwaniu na nowe filmiki czy artykuły, oby tak dalej chłopacy!

 4. KobeQQ napisał(a):

  tylko że ten filmik był już nawet na tej stronce ;)

 5. Lnap napisał(a):

  Ja nie widziałem i jestem Wam wdzięczny ;D Uśmiałem się do łez :]

 6. Bob napisał(a):

  Dzięki :) Btw. ja nie kojarze, żeby pojawił się już u nas, ale nie wykluczam tego :) Może ktoś znajdzie? :)

 7. Mac napisał(a):

  http://www.enbiej.pl/2011/06/02/shaq-na-wesolo-z-natem-i-nie-tylko-video/ ;p. To jest jednak filmik z serii tych, których nigdy za wiele ;).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *