Przypomnienie o konkursie

Panie i Panowie;

Cały sezon staraliśmy się relacjonować bieżące wydarzenia z ligi NBA dla Was. Tym razem przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodą – ciekawą i grubą książką o najlepszych graczach NBA – efektownie ilustrowana.

Co trzeba zrobić by ją zgarnąć?

 

  Do 23. czerwca prosimy o przysyłanie na redakcyjnego maila (patrz zakładka współpraca) własnego opisu na temat Twojego najlepszego meczu z zakończonego wczoraj sezonu (na zasadzie relacji, np. z ciekawymi statystykami). Dodamy, że podobny konkurs mieliśmy rok temu i pozwolił nam wyłowić ciekawe talenty współpracujące z naszym portalem;-)

Jeśli okaże się ,że więcej niż jedna praca będzie ciekawa, wówczas mamy w zandrzu koszulkowe upominki. Na pewno też Wasze prace trafią na na naszą stronę przy okazji ogłoszenia wyników w ostani weekend czerwca!

Serdecznie zapraszamy

Zespół Enbiej.pl

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *