Vince bliski odejścia z Suns?

Kolejne sensacyjne doniesienia z Arizony. Po informacji na temat potencjalnej wymiany z udziałem Marcina Gortata do Wolves, do naszych uszu dobiegła wiadomość o planowanym rozstaniu z Vincem Carterem!

Wg Arizona Republic i dziennikarza Paula Coro Słońca rozmawiają z agentem Vince’a Cartera na temat wykupu jego ostatniego roku kontraktu.

34-letni zawodnik trafił do Arizony w lutym wraz z Marcinem Gortatem i Mickaelem Pietrusem (Francuz wykorzystał swoją opcję przedłużenia umowy z Suns) w zmian za Jasona Richardsona i Hedo Turkoglu.

Podczas swojej dwumiesięcznej gry w Phoenix, przeplatanej z leczeniem urazu kolana, Carter notował średnie bliskie 14pkt, 4zb oraz 2as. W 2007 podpisał on z Nets czteroletnią umowę wartą 61,8 mln USD.

Wygląda na to, iż Słońca po nieudanym sezonie i braku gry w najważniejszej fazie sezonu postawią na młodszych graczy jak Jared Dudley czy Mike Pietrus. Przypomnę, że Suns mają też 13 wybór w tegorocznym drafcie i raczej użyją go przy wyborze gracza na pozycję numer 4.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *