Najlepszy PF sezonu 2010/2011

Zapraszamy Was do głosowania na najlepszego silnego skrzydłowego sezonu 2010/2011 (wliczając Playoff). Do końca naszych wyborów pozostały dwa dni. Jutro czeka nas ankieta na temat najlepszego środkowego. W niedzielę natomiast podsumujemy sezon, przedstawimy swoje wybory i piątkę czytelników Enbiej.pl :)


Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

6 komentarzy

  1. suchy282 napisał(a):

    A gdzie Zach Randolph? Głosowałbym na niego. Z całym szacunkiem dla Nowitzkiego, ale gra Randolpha podobała mi się bardziej. No i to co robili Memphis Grizzlies, miodzio.

  2. Bob napisał(a):

    Dorzucony :) Fakt, Z-Bo będzie mocną konkurencją dla Dirka :)

  3. bargnani napisał(a):

    Zagłosowałem na Dirka, bo po prostu nie można na niego w tym roku nie zagłosować.

    Ale Z-Bo był naprawdę rewelacyjny, tak samo Amar’e, Griffin i Aldridge grali fantastyczny sezon. Dobrze, że Dirk zrobił co zrobił, bo nie mógłbym się zdecydować.

  4. elton napisał(a):

    miałbym jedno ale STAT był centrem Knicks. W All Star również tak na niego głosowano.

  5. Bob napisał(a):

    Amar’e grał trochę podobnie jak Duncan pół na pół na PF i C. Na początku w Knicks w S5 wychodził Mozgov. Potem na C grał STAT, a w trakcie sezonu dużo czasu spędzał tam Turiaf.

    Poza tym to raczej jego naturalna pozycja – stąd zgłoszenie do tej kategorii :)

  6. cosmo napisał(a):

    Jak dla mnie to wyróżnienie bezapelacyjnie dla WunderDirka-świetny cały sezon, a kiedy w RS złapał kontuzje to MavS od razu stracili większość swego potencjału (7 porażek w 9 meczach). Z-Bo dopiero i aż drugi, bo kto na niego stawiał przed sezonem. Gdyby nie mistrzostwo dla Dallas i gra Niemca w Finals to zapewne byłby dla mnie jedynką, bo naprawdę ożywił swoją grą te PO, no i gdyby nie ona to zapewne mniej ludzi oglądało starcie z góry skreślanych Niedźwiadków z SAS. Kolejność:
    1) WunderDirk
    2) Z-Bo
    3) Odom (w końcu najlepszy rezerwowy ligi i ostatnia nadzieja Phila w walce z MavS)
    4) Blake i Love (za ogromną progresję)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *