Najlepszy PF sezonu 2010/2011

Zapraszamy Was do głosowania na najlepszego silnego skrzydłowego sezonu 2010/2011 (wliczając Playoff). Do końca naszych wyborów pozostały dwa dni. Jutro czeka nas ankieta na temat najlepszego środkowego. W niedzielę natomiast podsumujemy sezon, przedstawimy swoje wybory i piątkę czytelników Enbiej.pl :)


Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

6 komentarzy

 1. suchy282 napisał(a):

  A gdzie Zach Randolph? Głosowałbym na niego. Z całym szacunkiem dla Nowitzkiego, ale gra Randolpha podobała mi się bardziej. No i to co robili Memphis Grizzlies, miodzio.

 2. Bob napisał(a):

  Dorzucony :) Fakt, Z-Bo będzie mocną konkurencją dla Dirka :)

 3. bargnani napisał(a):

  Zagłosowałem na Dirka, bo po prostu nie można na niego w tym roku nie zagłosować.

  Ale Z-Bo był naprawdę rewelacyjny, tak samo Amar’e, Griffin i Aldridge grali fantastyczny sezon. Dobrze, że Dirk zrobił co zrobił, bo nie mógłbym się zdecydować.

 4. elton napisał(a):

  miałbym jedno ale STAT był centrem Knicks. W All Star również tak na niego głosowano.

 5. Bob napisał(a):

  Amar’e grał trochę podobnie jak Duncan pół na pół na PF i C. Na początku w Knicks w S5 wychodził Mozgov. Potem na C grał STAT, a w trakcie sezonu dużo czasu spędzał tam Turiaf.

  Poza tym to raczej jego naturalna pozycja – stąd zgłoszenie do tej kategorii :)

 6. cosmo napisał(a):

  Jak dla mnie to wyróżnienie bezapelacyjnie dla WunderDirka-świetny cały sezon, a kiedy w RS złapał kontuzje to MavS od razu stracili większość swego potencjału (7 porażek w 9 meczach). Z-Bo dopiero i aż drugi, bo kto na niego stawiał przed sezonem. Gdyby nie mistrzostwo dla Dallas i gra Niemca w Finals to zapewne byłby dla mnie jedynką, bo naprawdę ożywił swoją grą te PO, no i gdyby nie ona to zapewne mniej ludzi oglądało starcie z góry skreślanych Niedźwiadków z SAS. Kolejność:
  1) WunderDirk
  2) Z-Bo
  3) Odom (w końcu najlepszy rezerwowy ligi i ostatnia nadzieja Phila w walce z MavS)
  4) Blake i Love (za ogromną progresję)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *