Konkurs dla Was

Panie i Panowie;

Cały sezon staraliśmy się relacjonować bieżące wydarzenia z ligi NBA dla Was. Tym razem przygotowaliśmy dla Was konkurs z nagrodą – ciekawą i grubą książką o najlepszych graczach NBA – efektownie ilustrowana.

Co trzeba zrobić by ją zgarnąć?

  Do 23. czerwca prosimy o przysyłanie na redakcyjnego maila (patrz zakładka współpraca) własnego opisu na temat Twojego najlepszego meczu z zakończonego wczoraj sezonu (na zasadzie relacji, np. z ciekawymi statystykami). Dodamy, że podobny konkurs mieliśmy rok temu i pozwolił nam wyłowić ciekawe talenty współpracujące z naszym portalem;-)

Jeśli okaże się ,że więcej niż jedna praca będzie ciekawa, wówczas mamy w zandrzu koszulkowe upominki. Na pewno też Wasze prace trafią na na naszą stronę przy okazji ogłoszenia wyników w ostani weekend czerwca!

Serdecznie zapraszamy

Zespół Enbiej.pl

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. karollo9 napisał(a):

    a mozna opisac ogólnie drużynę ? :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *