Jak Rysiek został Rysiem

Rich Cho nowym Dyrektorem Sportowym w Charlotte

Niedługo trwało bezrobocie ex G.M.’a Portland TrailBlazers. Zwolnionego niedawno dyrektora sportowego Smug przygarnął pod swoje skrzydła słynny Michael Jordan. Tym samym Rich Cho (pracował swego czasu dla Thunder) spróbuje swoich sił w Północnej Karolinie stając się jednym z Rysi.

Zadaniami dla Cho, który zastąpi awansowanego na prezesa klubu Roda Higginsa, będą – już za tydzień – wybory w drafcie (Charlotte mają numerki 29 i 39) , a także załatanie podkoszowej dziury na pozycji numer 5 (od dłuższego czasu z kontuzjami walczy Diop czy Thomas, a po oddanych Mohammedzie i Chandlerze nie widać solidnych wzmocnień).

Co ciekawe, Cho z Higginsem byli bohaterami lutowej wymiany Rysiów ze Smugami, w której głównym graczem okazał się Gerald Wallace. Jak pójdzie ich współpraca był wyciągnąć Bobcats z pozycji ligowego średniaka?

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. Flash napisał(a):

    Nie rozumiem tego zdania. Cytuje: „Jak pójdzie ich współpraca był wyciągnąć Bobcats z pozycji ligowego średniaka?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *