Przed Game 6: czwarte kwarty w wykonaniu LeBrona Jamesa

’Znikanie’ LeBrona Jamesa w decydujących 12 minutach spotkania jest jednym z głównych powodów tego, że Miami Heat wracają do swojej hali przegrywając 2-3. Jeśli Żary chcą wygrać dwa następne mecze, a co za tym idzie – Finały – LeBron musi wrócić do formy, jaką prezentował w poprzednich rundach play-offs. Tym bardziej, że człowiek, który dotychczas 'ciągnął’ za sobą cały zespół Heat – Dwyane Wade – poza obrońcami musi radzić sobie z kontuzją biodra.

Screen potwierdzający wyraźną niemoc LBJ’a w czwartych kwartach, i nie tylko – w rozwinięciu.

Internauci szybko zareagowali na żenującą (bo tego inaczej nazwać nie można) grę LBJ’a, powstał już nawet żart:

If I asked Lebron James for one dollar, he would only give me 75 cents … he would never give me 'the 4th quarter’ !

Efekty kolejnej nagonki na LeBrona znajdziecie również tu, tu i tu.

PS. Żeby nie było, że śmiejemy się tylko z LeBrona – nikt nie pozuje tak, jak Brian Cardinal.

Komentarze do wpisu: “Przed Game 6: czwarte kwarty w wykonaniu LeBrona Jamesa

1. Patrze na Jamesa na tym zdjęciu z Cardinalem i to chyba czwarta kwarta:) ta panika w oczach …