Bez Haywooda w meczu numer 3?

Rezerwowy środkowy Dallas Mavericks może nie zagrać w niedzielnym, trzecim meczu finału NBA. Wszystko z powodu kontuzji biodra, która zmusiła go przedwczesnego opuszczenia placu gry w końcówce drugiego spotkania.


To jeden z tych momentów, kiedy musimy poczekać i zobaczyć jak się będzie zachowywało moje ciało. Wstanę rano i mam nadzieję, że będę zdrowy. Zrobię wszystko co mi każą, aby czuć się lepiej – powiedział Brendan Haywood.

Rezerwowy środowy Mavs na sobotnim treningu korzystał jedynie ze stacjonarnego roweru oraz wykonał rzuty z miejsca. Na nic więcej nie pozwoliło mu kontuzjowane biodro.

Haywood w tegorocznych play off zdobywa średnio 3,3 punktu, 4,3 zbiórki i 1,1 bloku, będąc przydatnym szczególnie w defensywie.

W przypadku gdyby 32-latek nie był w stanie zagrać, trener Rick Carlisle będzie musiał skorzystać z usług Iana Mahinmiego. 24-latek z Francji wystąpił jednak w dopiero dwóch meczach play off.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *