Rekordowa oglądalność finałów wschodu

Rywalizacja pomiędzy Chicago Bulls a Miami Heat w finale Konferencji Wschodniej wzbudza ogromne zainteresowanie. Pierwszy mecz tych zespołów oglądało w stacji TNT ponad 11 milionów widzów! To najlepszy wynik w historii stacji.

Według zapewnień TNT cały mecz lub jego fragment oglądało 11,1 miliona widzów. To najlepszy wynik w historii stacji jeśli chodzi o mecze NBA. Ostatnio taka widownia zasiadła przed telewizorami w 2003 roku podczas ostatniego Meczu Gwiazd z udziałem Michaela Jordana. Wówczas na włączenie TNT zdecydowało się 10,8 miliona widzów.

Dla porównania, zeszłoroczny pierwszy mecz finału Konferencji Zachodniej pomiędzy Los Angeles Lakers a Phoenix Suns oglądało 7,1 miliona widzów.

Mecz numer 2 pomiędzy Bulls a Heat w środę. Jak Wasze typy na to spotkanie?

Info za SportoweFakty.pl

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

2 komentarze

  1. bargnani napisał(a):

    To całkiem ładnie w porównaniu do 1 rundy i ogólnie widać postęp co cieszy. Z tym, że u nas w kraju 8 razy mniejszym pod względem populacji tylu ludzi to ogląda co tydzien M jak Miłość…

  2. DeL napisał(a):

    Bulls 2:0, kolejna miła wizyta Żarów ;) tylko rozbuchają pod paleniskiem Byczków !
    Go Bulls Go !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *