Wrzuta dnia za Charlesem Barkley’em ;-)

Jeśli Heat nie ściągną do końca tygodnia Dwighta Howarda z Magic, to Sir Charles nie widzi Żaru w finale NBA..

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

5 komentarzy

 1. Bob napisał(a):

  Nie można niedoceniać Chucka, który ma świetnego nosa w tegoroczych PO, ale nie przekreślałbym nikogo po jednej porażce.

  To jest trochę tak, że przed serią wszyscy mówili, że będzie sweep dla Heat. Po jednym meczu już jest temat sweapu dla Bulls… Ja mówię spokojnie. Będzie G7 :)

 2. saturn napisał(a):

  Ja też tak myślę… będzie 6 lub 7. Mam nadzieję, że dla Chicago.

  A z tym Howardem to już nie przesadzajcie. Jeszcze CP3 potrzeba do Miami, bo ta pozycja także nie jest dobrze obsadzona.

 3. Woy9 napisał(a):

  @Saturn, wrzuta dnia jest traktowana zawsze jako FUN (nasz dział NBA Fun). podejrzewam ,że Miśki na rybach byłyby nudne (poza tym są pod ochroną;-) do odstrzału) nie przesadzamy – po prostu traktujemy też pewne rzeczy z przymrużeniem oka i zachęcamy do tego też Czytelników.
  Btw. Chuck to jeden z największych haterów LBJ’a

 4. Bojar napisał(a):

  A tak swoją drogą ciekawy to by był twór zbudowanie drużyny na 4 gwiazdach a reszta drużyny to dalekie, daleikie rezerwy ligi z malutkimi kontraktami. Bosh, Wade, LBJ i Howard w jednej drużynie dawało by to, że praktycznie na okrągło by dwie „gwiazdeczki” ligi były by cały czas na boisku niezależnie od zmian…
  ;)

 5. Reynevan napisał(a):

  Może w LAC albo SAC niedługo coś takiego powstanie? W LAC jest już Griffin i Gordon, a w SAC jest Evans i Cousins. Zanim się ogarną i zaczną grać, to jeszcze jakieś gwiazdy mogą im wpaść ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *