Każde miejsce jest dobre do trenerki!

Porcja newsów

Ron Harper, 5-krotny mistrz NBA poprowadzi jako trener męską reprezentację Indonezji. Jego nowa drużyna w listopadzie (11-22) tego roku w Jakarcie powalczy o medale podczas XVI Southeast Asian Games – Olimpiadzie państw Azji Południowo-Wschodniej.

W przeciągu tygodnia do naszych uszu dobiegła informacja, iż ex trener New Jersey Nets, John Calipari, zaakceptował propozycję prowadzenia reprezentacji Dominikany! Head coach Uniwersytetu Kentucky, będzie miał jednak łatwiejszą robotę, bo dostanie graczy, którzy mają za sobą lata występów w NBA. O awans na Igrzyska Olimpijskie w Londynie powalczą w lato min. Francisco Garcia (Sacramento Kings) i Charlie Villanueva (Detroit Pistons).

Kilkanaście tygodni wstecz, równie egotycznym ruchem, zaskoczył kibiców NBA Mike Fratello. Były opiekun Cavaliers i Hawks, poprowadzi czołowe gwiazdy Ukrainy – Kyryle Fesenko, Oleksiy’a Pecherova i Sergei’a Lishouka na litewskim Eurobaskecie 2011.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

1 Odpowiedź

  1. Yo man napisał(a):

    Jednym słowem ostry zaciąg amerykański, jakaś nowa moda ? Zobaczymy, jak się sprawdzą, ponieważ na świecie gra się inaczej niż w NBA i nie zawsze Amerykanie odnajdują się w takim stylu gry. Teraz przekonamy się czy poradzą sobie z trenerką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *