Woodson za Adelmana? Caracter pokazał charakter!

Porcja newsów

Mike Woodson, który przez sześć lat był trenerem Jastrzębi z Atlanty chciałby objąć stanowisko head coacha Rockets, po Ricku Adelmanie.
W ciągu 6 lat w stolicy stanu Georgia zanotował on bilans 206-286 (41.9% zwycięstw) i prowadził zespół do trzech awansów do Play offs.

Obrońca L.A. Lakers Derrick Caracter został aresztowany w Nowym Orleanie za napaść na kelnerkę w restauracji tuż po meczu numer 4, konfrontacji Hornets z Lakers.

W świąteczny poranek 22-latek był aresztowany pod zarzutem pobicia pod wpływem alkoholu i stawiania oporu przy aresztowaniu. Wg zeznań poszkodowanej, Caracter miał szarpać się z będącą w ciąży kelnerką, po tym jak ta odmówiła obsłużenia go..

Z kolei Ersan Illyasova przed obawą lock out’u myśli o powrocie do rodzinnej Turcji. Wg tureckich źródeł ten wszechstronny skrzydłowy Bucks, porozumiał się wstępnie z Fenerbahce Stambul.

Fenerbahce zajmuje obecnie pierwsze miejsce w lidze tureckiej z bilansem 23-3.

Ich potencjalny zawodnik notował dla Bucks średnie: 9.5 punktu i 6.1 zbiórki w 25.1 minuty. Gracz, którego mieliśmy okazję oglądać w Polsce podczas ostatniego Eurobasketu, ma za sobą występy w słynnej Barcelonie. Co ciekawe, już wcześniej, przed Hiszpanią, grał on w NBA, następnie zdecydował się na Barcę i teraz być może będziemy świadkami podobnego powrotu bumeranga na Stary Kontynent?!

Kobe Bryant podczas wczorajszej porażki swojego zespołu z New Orleans Hornets doznał skręcenia kostki.

Wg doniesień z L.A.  uraz nie jest aż tak poważny jak wcześniej odsniesiony podczas regular season  i nie ma wiekszych obaw co do ewentualnego występu w meczu nr 5. najlepszego gracza kalifornijczyków.

Kyle Weaver, który jeszcze niedawno znajdował się w składzie Utah Jazz, zagra w Belgii! Ten obrońca to również eks zawodnik klubu z Oklahomy, a teraz po średnio udanym sezonie (blisko 6 oczek w 14 minut meczu) zagra dla Spirou Basket Charleroi.

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *