Dwight Howard Rysiem?

Nie- nie z Klanu :)

Dwight w Bobcats?

Założę się, że Dwight Howard świetnie prezentowałby się w koszulce Charlotte Bobcats. Ba- sam Howard wyraża podobną opinię. W środowym meczu z drużyną Rysiów center Orlando Magic udzielił ciekawej wypowiedzi na ten temat.

Co prawda Dwight uchodzi w NBA za żartownisia- ale przecież wszyscy kochamy plotkować, czyż nie?

Według relacji kibiców podczas jednej z przerw na żądanie Howard znalazł się obok ławki rezerwowych Bobcats i krzyknął w kierunku trenerów tej drużyny: „Hej! Czy ja i Kwame Brown nie prezentujemy się świetnie? Prawdziwe dwie wieże!”. Paul Silas po meczu potwierdził, że taki incydent miał zdarzenie. Chwilę później… wybuchnął niekontrolowanym śmiechem.

Wydaje się to być świetną wizją dla Rysiów- najlepszy center NBA, najlepszy jej obrońca, w przyszłości być może MVP. Idealnym zbiegiem okoliczności stałby się fakt dołączenia Howarda do tego zespołu… I chociaż Michael Jordan (właściciel Bobcats) ma podpisany kontrakt reklamowy z Nike, natomiast Dwight- z firmą Adidas, nie powinno to być żadną przeszkodą. Nie powinno :)

Być może wkrótce obejrzymy transparenty w stylu „Dwight, zapraszamy!” wśród kibiców zgromadzonych na Time Warner Cable Arena…

2 komentarze

  1. Mac napisał(a):

    Howard to prędzej czy później trafi do LAL ;)

  2. Woy9 napisał(a):

    też tak myślę)) to wg mnie jego cel.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *