Derrick Rose, kierunek: Los Angeles?!

Sensacja na wschodnim wybrzeżu

Wydawać by się mogło, że Derrick Rose jest teraz najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. W szczytowej formie prowadzi Chicago Bulls do kolejnych zwycięstw, a sam wydaje się być jedynym poważnym kandydatem do uzyskania tytułu MVP aktualnego sezonu zasadniczego. Tymczasem lokalna prasa z Chicago opublikowała sensacyjne doniesienia…

Okazuje się, że Rose ma dość Chicago! Sprawę nagłośnił Joakim Noah, który w wywiadzie dla lokalnego brukowca oznajmił, że D-Rose jest zdeterminowany żeby odejść z Bulls i podpisać kontrakt z… Los Angeles Lakers!

Co więcej, podobno decydującym aspektem w tej sprawie są… polscy kibice. Według Noaha diaspora polska z Chicago bez przerwy propaguje hasła typu: „Odwiedź Polskę” w kierunku rozgrywającego Bulls, czego ten nie może już znosić.

Noah stwierdził też, że w obliczu takiej sytuacji Rose pragnie podpisać kontrakt z Los Angeles Lakers. Plotka głosi, że sam Derrick wyraził przekonanie, iż wraz z Kobe’m stworzą duet nie do pokonania.

Eksperci prześcigają się teraz w pomysłach na wymianę z udziałem Bulls i Lakers. Najbardziej prawdopodobną opcją wydaje się być odesłanie Artesta, Bynuma, Gasola i Odoma do Bulls. W przeciwnym kierunku mieliby powędrować Rose, Ronnie Brewer, Keith Bogans, Kyle Korver oraz ulubieniec publiczności- Brian Scalabrine.

Czekamy na rozwój sytuacji…

8 komentarzy

 1. maciek napisał(a):

  dobry joke, na poziomie ;)

 2. poli napisał(a):

  Mogłeś wymyślić coś bardziej realnego ale i tak PRIMA :)

 3. chybin napisał(a):

  dobry żart prima-aprylisowy ;)) he he. ale patrząc z drugiej strony D-rose wzamian za D-fish’a i Blake’a….

 4. Celu napisał(a):

  NIe wiem o czym mówicie :) Tu macie link bezpośredni do artykułu Polish News: http://tiny.pl/hdpbh

 5. Gigantozaur napisał(a):

  1 kwiecień sie kłania ładnie

 6. Gigantozaur napisał(a):

  odwiedzając i czytając waszego bloga bardziej bym obstawiał że napiszecie cos a propo rozpadu big three, wade pobił sie z lbj lub coś w podobie ;)

 7. Piotr Gładczak napisał(a):

  Dobry następca Kobego:P

 8. bargnani napisał(a):

  do czasu aż nie zobaczyłem tekstu o Polakach byłem zszokowany :O

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *