Heat mają kolejny problem..

Podstawowy rozgrywający ekipy z Miami doznał kontuzji prawego kolana, w pierwszej kwarcie wygranego 103-98 sobotniego meczu z Denver Nuggets.


Pierwsze badania przeprowadzono w szatni. Według nich, Mario Chalmers nie może obciążać nogi. Kolejne, bardziej szczegółowe informacje poznamy po przeprowadzeniu specjalistycznych badań, dzisiaj wieczorem.

Mario Chalmers został pierwszym rozgrywającym zespołu kilka tygodni temu. Podczas, gdy był zawodnikiem pierwszego skład Heat zwyciężali 18 razy i 9 razy schodzili z parkietu pokonani. Po sobotnim meczu Chalmers notuje średnio 6, 7 pkt. i 2.4 asysty. Oprócz niego na pozycji rozgrywającego Miami mają Mike’a Bibby’ego, który najprawdopodobniej będzie zastępował Chalmersa w czasie kontuzji.

Po meczu Chalmers nie mógł udzielić wywiadu, ale zrobił to trener Heat Erick Spoelstra, który oznajmił, że jest on obecnie badany w szatni, a dokładniejsze informacje poznamy w niedzielę wieczór.

Flashkrr

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *